2010 m. sausio 17 d., sekmadienis

Mano istorija nuo kūrybos pradžios iki pirmosios rūbų kolekcijos


Gimiau karšta 1991 metų vasarą, kaip ir normalus vaikas augau, tobulėjau viskuo domėjausi.. Nerti vašeliu išmokau 6 metų, mezgimas ir siuvinėjimas taip ir neįsiminė kada atsirado mano gyvenime. O medžegelių kaupimas ir jų karpimas, visada užimė pirmasias vietas.

Pirmosios svajonės, kuo būti užaugus nelabai buvo Abipusė lygiuotėpanašios į dabartines. O svajojau būti teisėja ar profesorė, tačiau viskas gerokai pasikeitė, kai pradėjau lankyti dailės mokyklą. Ten atsiskleidė mano pagrindinis gabumas-piešimas.

Ir štai, tėvai keturiolikmetei mergaičiokei nuperka siuvimo mašiną. Žinoma, buvo super sunku kai noras siūti buvo vienintelis ką turėjau, nei žinių, nei praktikos ar mokytojo nebuvo. Žingsnelis po žingsnelio ir pradėjau gaudytis siuvimo mašinos bei medžiagų pinklese. Daugiausiai padėjo burelis merginoms “Dizaino studija“.

Po 4 metų dailės mokykloje, išsivystė ir pirmoji mano drabužėlių kolekcija pavadinimu „Skudurinė Onutė“.

Dabar siūnuos rubelius sau ir galvoju apie naująją kolekciją, manau nors ir spaudžia 12 klasės mokslai, bet tam laiko atsiras...:)

Į blogą pasistenksiu sudėti visus savo siūtus nešiojamus rūbus, bei pasireklamuoti su parduodamais rankų darbo aksesuarais:)

2 komentarai: